RECENZIE

Do čoho iného investovať, ak nie do vzdelania pre naše deti?
Sme vďační, že sme mali možnosť zveriť naše dieťa do škôlky Monte – Detský svet. Oceňujeme profesionálny prístup personálu s dorazom na individualitu dieťaťa, garantovane montessori vzdelávanie, spätnú väzbu pre rodičov o napredovaní dieťaťa, pokojne a podnetne prostredie, malý a miešaný kolektív. Nás syn tam strávil štyri krásne škôlkarské roky, chodil tam s nadšením a bol perfektne pripravený na školu. Takéto vzdelávanie a výchovu potrebujú naše deti, naša budúcnosť.
Júlia Chovancová Juščáková 
 
Odporúčam MONTE – DETSKÝ SVET o. z. každému, kto vie oceniť individuálny prístup a kvalitné vzdelanie. Na otázku, prečo dávam “toľko peňazí” za škôlku som prestala odpovedať, keď som si uvedomila, že človek, ktorý na to potrebuje vysvetlenie, tomu vysvetleniu nikdy neporozumie.
“Naša škôlka” je tá najlepšia investícia – investícia do života dieťaťa. Drží sa filozofie, ktorú deti žijú každý jeden deň v každej činnosti – nielen v prostredí zariadenia ale aj mimo neho. Dieťa sa učí samostatnosti ale aj spolupráci, sústredeniu, empatii – osobnosť dieťaťa rozvíja po každej stránke. Práca ktorejkoľvek z pedagogičiek je vždy 100%ná – sprevádzajú deti ich malým MONTE svetom, aby objavovali a spoznávali okolitý svet tempom vlastným každému dieťaťu.
Dôkazom je náš prvák, ktorý sa vlastne v škole nudí, lebo v škôlke “ to bolo zaujímavejšie” – v škole nemal problém s adaptáciou, mnoho detí z triedy plakalo prvé 2 týždne po nástupe, triedna učiteľka ocenila, že je samostatný, všetky veci si vie v škole pripraviť sám, NESKÁČE do reči 😉 čo ocenila dosť výrazne 😃 🙂, pomáha jej pri prečítaní úloh z učebníc spolužiakom – v skratke 🙂.
Prostredie je príjemné, podnetné a rozhodne ponúka to najlepšie v oblasti výchovy a vzdelania dieťaťa – pokiaľ je spolupráca rodiča so škôlkou od začiatku v rovine úprimnosti a serióznosti – úspech a radosť z výsledkov dieťaťa je zaručený 🙂.
Patrícia Kovaľová
 
Naša najlepšia voľba pre vzdelanie nášho syna. Spokojnosť po všetkých stránkach . Komunikácia, individuálny prístup , priestory … Deti v sebe nájdu aj to čo rodič netušil, že sa v ňom skrýva. Samostatnosť, šikovnosť, inteligencia ukrytá v nich sa prejaví za krátky čas vďaka profesionality v tejto škôlke. Odporúčam všetkými desiatimi.
Lucia Murcková
 
Veľmi veľká spokojnosť za nás so škôlkou Monte – detský svet !!! veľká radosť pre rodiča ak dieťa s radosťou navštevuje škôlku, každým dňom napreduje, je nadšené, buduje samostatnosť a zároveň ľudskosť vďaka skvelému prístupu a doprovodu personálu s jasnou koncepciou. Jednoznačne odporúčame a ĎAKUJEME ❤
Michaela Bujňáková Mariňáková
 
VÝBORNÁ ŠKÔLKA – dcéry sem chodili rady, získali tu krásne spomienky, dobré návyky, praktické skúsenosti, cenné poznatky. Škôlka splnila všetky naše očakávania. Ďakujeme za vždy profesionálny prístup.
Viktória Marcinko
 
Výborný detský svet pre detičky. Montessori škôlka je pani riaditeľkou a pedagogickým kolektívom veľmi dobre zvládnutá. Prístup je empatický, odborný a ľudský. Naša skúsenosť je výborná a škôlku určite odporúčam. Naozaj vysoká úroveň a príprava deti do budúcna.
Denisa Rohunová
 
Tuto škôlku veľmi odporúčam. Oceňujem prístup a prácu pedagógov, prijemne prostredie a najmä vynikajúcu predškolskú prípravu detí.
Renáta Zahradníková
 
Kto raz skúsi, neoľutuje ❤️ oceňujem profesionálny a odborný a ľudský prístup, inšpiratívne prostredie a moderné prvky ako aromaterapia a focus na anglický jazyk, proste top montessori v Prešove.
Júlia Siroková
 
Z vlastných skúseností hodnotím tento druh materskej školy ako inovatívny a potrebný pre budúcu generáciu. Veľmi oceňujem individuálny prístup ku každému dieťaťu a taktiež navodenie vnútornej motivácie. Práve tá viedla deti k radosti zo samostatne zvládnutej činnosti, čo v tradičných MŠ chýba.
Simona Mikitová